Enea Festiwal Tenisa Stołowego

Zakończyły się zmagania drugiego dnia Enea Festiwal. Publikujemy listy zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni podczas dzisiejszego meczu Ligi Mistrzyń. Gratulujemy! Początek spotkania o godz. 18.

Szkoły Podstawowe dziewczęta

1.Nowak Maja
2.Ardelli Emily
3.Małek Liliana
Chłopcy
1.Paruch Szymon
2.Kiszka Martin
3.Wdowiak Tomasz

Szkoły Ponadpodstawowe

1.Grębowiec Klaudia
2.Makara Aleksandra
3.Rejczyk Martyna.
Chłopcy
1.Sadecki Paweł
2.Lewicki Eryk
3.Sobieraj Szymon

 

Klub Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu zaprasza reprezentacje szkół i przedszkoli na „ENEA FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO”, który odbędzie się w dniach 27-29 września 2017 roku w Hali MOSiR.

 

Zapraszamy do zgłaszania reprezentacji uczniów z Państwa placówki według poniższego harmonogramu:

Szkoły podstawowe: w skład reprezentacji wejdzie pięcioosobowa drużyna dziewcząt i pięcioosobowa drużyna chłopców pod opieką nauczyciela, a zawody dla tej grupy będą odbywały się 27 września od godziny 9.00.

Szkoły ponadpodstawowe: w skład reprezentacji wejdzie dziesięcioosobowa drużyna dziewcząt i dziesięcioosobowa drużyna chłopców pod opieką nauczyciela, a zawody dla tej grupy będą odbywały się 28 września od godziny 9.00
Przedszkola: zapraszamy STARSZAKÓW do wspólnej zabawy. W trakcie spotkania, które odbędzie się  29 września poprowadzone zostaną zabawy związane z tenisem stołowym (szczegółowe godziny dla poszczególnych grup zostaną ustalone po przesłaniu zgłoszenia). Każde dziecko uczestniczące w festiwalu zostanie nagrodzone.

Zgłoszenia, zawierające imiona i nazwiska uczniów, proszę przesłać do piątku 22 września do godziny 20. na adres tctstrener@interia.pl lub pod numer telefonu 664 417 566.
Dla każdego uczestnika przewidziane są dyplomy i pamiątkowe koszulki, a dla laureatów atrakcyjne nagrody.

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów nastąpi 29 września w trakcie meczu Ligi Mistrzyń, który rozpocznie się o godzinie 18. Ponadto szkoła, która będzie w czasie meczu reprezentowana przez najliczniejszą zorganizowaną grupę uczniów, otrzyma sportową nagrodę-niespodziankę.