Z Jastrzębia-Zdroju za trzy

Beniaminek z Jastrzębia-Zdroju nie miał za wielu argumentów w starciu z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg i po neco ponad godzinie musiał skapitulować.

Zarówno Elizabeta Samara, jak i Wiktoria Pawłowicz oraz Agata Zakrzewska nie dały rywalkom żadnych szans. Najpierw Eliza czerpała przyjemność z konfrontacji z Julią Bartoszek, a następnie Wiktoria nie dała odczuć Annie Kubiak, że to dopiero jej pierwszy mecz w sezonie.  Młodsza rywalka zostawiła bardzo dobre wrażenie,  ale było to za mało,  aby z tarnobrzeżanką wygrać seta.

Najbliżej tego była Agata Paszek,  dla której początek spotkania z Agatą Zakrzewską nie układał się najlepiej,  ale w trzecim secie zdołała odrobić kilkupunktową stratę i doprowadziła do remisu 9:9. Podopieczna Zbigniewa Nęcka nie straciła jednak zimnej krwi i dwie następne akcje rozstrzygnęła na swoją korzyść.

Julia Bartoszek – Elizabeta Samara 0:3 (-4,-6,-8),

Anna Kubiak – Wiktoria Pawłowicz 0:3 (-6,-4,8),

Agata Paszek -Agata Zakrzewska 0:3 (-2,-4,-9).