Ćwierćfinał Ligi Mistrzyń w dniu 15 lutego
Zapraszamy na ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzyń, który zostanie rozegrany w Tarnobrzeg w dniu 15 lutego br. Rywalem KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg będzie francuski zespół Etival ASRTT. Rozpoczęcie spotkania o godz. 19.15.
