KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg po raz 33. drużynowym mistrzem Polski!
Tenisistki stołowe drużyny KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg po raz 33. w historii klubu sięgnęły po tytuł drużynowych mistrzyń Polski w tenisie stołowym. Zespół prowadzony przez trenera Zbigniewa Nęcka w finałach fazy play-off dwukrotnie pokonał drużynę Uniwersytetu Ekonomicznego AZS Wrocław. W pierwszym meczu, rozegranym w miniony piątek we Wrocławiu, tarnobrzeżanki zwyciężyły 3:0. Taki sam wynik padł…
