Już za kilka dni KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg rozegra rewanżowy finał z KU AZS UE Wrocław przed własną publicznością w Tarnobrzegu.
Dokładnie 7.06.2026r. o 16:00 w hali MOSiR rozpocznie się walka o puchar Mistrza Polski Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny oraz tenisa stołowego.
Nasza drużyna będzie walczyć o 33. tytuł Mistrza Polski.
Pierwszy mecz finałowy zostanie rozegrany we Wrocławiu w dniu 5.06.2026r. o 18:00.
