OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg po raz 33. drużynowym mistrzem Polski!

Tenisistki stołowe drużyny KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg po raz 33. w historii klubu sięgnęły po tytuł drużynowych mistrzyń Polski w tenisie stołowym.

Zespół prowadzony przez trenera Zbigniewa Nęcka w finałach fazy play-off dwukrotnie pokonał drużynę Uniwersytetu Ekonomicznego AZS Wrocław.

W pierwszym meczu, rozegranym w miniony piątek we Wrocławiu, tarnobrzeżanki zwyciężyły 3:0. Taki sam wynik padł w rewanżu w Tarnobrzegu, gdzie przy dopingu miejscowych kibiców KTS Enea Siarkopol ponownie nie oddał rywalkom ani jednego punktu.

Przejdź do paska narzędzi