OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Totalizator Sportowy partnerem mistrza Europy w tenisie stołowym

Klub Tenisa Stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg pozyskał nowego, bardzo silnego partnera w nadchodzącym sezonie. Po stronie 29-krotnych mistrzyń Polski stanie od tego roku Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Będzie wspierał tenisistki stołowe co najmniej do końca czerwca 2021 roku.

 Bardzo się cieszę, że tak zacna firma jak Totalizator Sportowy będzie Partnerem Głównym naszego klubu. Nawiązanie współpracy pozwoli nam w dalszym ciągu prowadzić wysiłki o utrzymanie pozycji wśród klubów ścisłej czołówki Europymówi Zbigniew Nęcek, menedżer i trener KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

Zapewne dla nikogo nie jest tajemnicą, że należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO od lat wspiera wydarzenia związane z tenisem stołowym mówi Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek Zarządu Totalizatora Sportowego. Nasz związek z KTS Enea Siarką Tarnobrzeg jest kolejnym etapem działań na rzecz rozwoju tej dyscypliny w Polsce. Co ważne, pracujemy z mistrzowskim klubem, a to dla nas powód do dumy i radości. Życzę wszystkim zawodniczkom i całemu klubowi kumulacji sportowych sukcesów – dodaje M. Kopka-Wojciechowska.

Losowanie, wydanie specjalne

Na zakończenie konferencji goście specjalni wylosowali swoje sparingpartnerki, z którymi przyjdzie się im zmierzyć przy pingpongowym stole za około miesiąc i aby przygotowania przebiegały bez żadnych wymówek, zarówno pani Magdalena Kopka-Wojciechowska, jak i europoseł Tomasz Poręba oraz prezydent Dariusz Bożek, otrzymali od zawodniczek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg torby ze sprzętem do tenisa stołowego. Życzymy owocnych treningów!

W skrócie

Klub Tenisa Stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg jest 29-krotnym mistrzem Polski, zwycięzcą Europejskiej Ligi Mistrzyń w sezonie 2018/19, co jest największym sukcesem polskiego klubu na arenie międzynarodowej w tej dyscyplinie sportu. To także zaledwie drugi zespół z naszego kraju, po szczypiornistach, który może poszczycić się tym tytułem. KTS Enea Siarka to również zdobywca Pucharu ETTU (Europejskiej Unii Tenisa Stołowego) z roku 2015 i 2-krotny finalista Ligi Mistrzyń. Zespół, w którym występują olimpijki z Pekinu, Londynu oraz srebrna medalistka z Rio de Janeiro – Han Ying reprezentująca Niemcy, a także byłe i aktualne mistrzynie Europy w singlu i drużynie: Polka Li Qian, Rumunka Elizabeta Samara czy Białorusinka Wiktoria Pawłowicz. Od 33 lat funkcję trenera a później także i menedżera klubu sprawuje Zbigniew Nęcek, który jest również obecnie szkoleniowcem polskiej kadry narodowej seniorek.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 64 lat. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego.

Firma dysponuje siecią ponad 18 000 punktów sprzedaży, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych. Nadrzędnym celem spółki jest stały rozwój, poszukiwanie nowych innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą wyprzedzać potrzeby rynku i wpływać na rozwój polskiej gospodarki.

Realizując monopol państwa, zgodnie z ustawą o grach hazardowych, spółka dba o rozwój tradycyjnych produktów spod znaku LOTTO, między innymi poprzez uruchomienie ich sprzedaży online. W 2018 roku Totalizator Sportowy rozpoczął także działalność w zupełnie nowych obszarach biznesowych, takich jak salony gier na automatach poza kasynami gry czy kasyno internetowe.

Więcej na: Totalizator Sportowy

Komentarze Facebook

Przejdź do paska narzędzi