OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Totalizator zostaje na kolejny rok

Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg rozpoczynają kolejny rok ze wsparciem Totalizatora Sportowego.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, kolejny rok będzie wspierał zawodniczki KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w drodze po kolejne sukcesy sportowe. Utytułowana drużyna również w 2023 r. zamierza z sukcesem walczyć o największe sportowe trofea w kraju i zagranicą.

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, prowadzony przez trenera Zbigniewa Nęcka, to zespół, który na stałe zapisał się w historii krajowego i międzynarodowego tenisa stołowego. Od 1991 r. KTS zdobył 30 złotych medali Drużynowych Mistrzostw Polski. W ubiegłym sezonie drużyna wywalczyła po raz drugi tytuł mistrza Europy. W Champions League triumfowała również w 2019 r.

Wysoki bilans wyników sportowych tarnobrzeskich tenisistek za sam 2022 rok to również zwycięstwo we wszystkich meczach fazy grupowej i ćwierćfinale Ligi Mistrzyń i zakwalifikowanie się do półfinału tych rozgrywek, a także wygrana we wszystkich meczach I rundy krajowej Ekstraklasy Kobiet i tym samym zajęcie 1. miejsca na koniec 2022 r. Pulę sukcesów tarnobrzeżanek stale zwiększają również indywidualne rozgrywki, takie jak zajęcie 2. miejsca w międzynarodowym turnieju WTT FEEDER w Dusseldorfie przez Natalię Bajor, a także zdobycie łącznie siedmiu medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski przez Agatę Zakrzewską i Aleksandrę Michalak. KTS sprawuje również patronat nad dwiema klasami sportowymi o profilu tenisa stołowego w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu.

Od początku istnienia Totalizator Sportowy stara się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego z punktu widzenia polskiego sportu i polskich kibiców. Osiągnięcia KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg są imponujące, dlatego kontynuacja współpracy z tym utytułowanym klubem jest dla nas naturalna.
W imieniu własnym, ale także wszystkich pracowników Totalizatora Sportowego życzę zawodniczkom i całej ekipie kolejnych wielkich sukcesów i sportowego szczęścia!
– powiedziała Magdalena Kopka-Wojciechowska, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego

Za kolejny rok współpracy z Totalizatorem Sportowym bardzo dziękujemy, mówi trener KTS-u Zbigniew Nęcek: – Jesteśmy najlepszą drużyną w Europie, cieszymy się że udało nam się utrzymać tak ważny dla nas tytuł. Tym bardziej cieszę się, że współpracujemy z firmą Totalizator Sportowy, której bardzo dziękuję, bo to dzięki naszemu niezawodnemu Partnerowi mamy możliwość kontynuacji naszych działań. A jest ich sporo. W najbliższym czasie, bo już pod koniec lutego, zagramy w półfinale rozgrywek Ligi Mistrzyń, broniąc zdobytego w 2022 roku tytułu Mistrza Europypowiedział Zbigniew Nęcek.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi