OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Zbigniew Nęcek trenerem reprezentacji Polski kobiet

Źródło: http://www.pzts.pl

„Prezydium Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego podjęło decyaję, odnośnie zmiany na stanowisku Trenera Reprezentacji Polski Seniorek.

Z dniem 3 września 2018 roku, funkcję Trenera Kadry Seniorek obejmuje Pan Zbigniew Nęcek, zastępując na tym stanowisku dotychczasowego trenera, Pana Michała Dziubańskiego.

„To dla mnie duże wyróżnienie, ale przede wszystkim zaskoczenie, że otrzymałem taką propozycję. Poprzednio pracę z reprezentacją zakończyłem w 2009 roku po zdobyciu drużynowego wicemistrzostwa Europy. Głównym celem jest uzyskanie kwalifikacji olimpijskiej przez drużynę narodową kobiet oraz zbudowanie systemowej współpracy z klubami szkolącymi aktualne i potencjalne zawodniczki reprezentacji Polski seniorek. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na dobrą współpracę z klubowymi szkoleniowcami, duże zrozumienie i pomoc w realizacji głównego celu ze strony całego środowiska tenisa stołowego.” – powiedział Pan Zbigniew Nęcek po decyzji Prezydium Zarządu PZTS.

Pan Zbigniew Nęcek jest wieloletnim trenerem KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, klubu Ekstraklasy, który w swojej 31-letniej historii, 27-krotnie zdobył tytuł Mistrza Polski, a także dwukrotnie był finalistą Ligi Mistrzyń. Równie spektakularnych sukcesów życzymy na nowym stanowisku.

Pan Michał Dziubański realizować będzie inne zadania, powierzone przez Prezydium Zarządu PZTS.”

Gratulujemy, Trenerze!

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi