OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Bogoria na rozgrzewkę

Mecz z Bogorią miał się odbyć pierwotnie w Grodzisku Mazowieckim, ale włodarze podwarszawskiego klubu zrobili ukłon w stronę klubu z Tarnobrzega i zgodzili się zmienić gospodarza. Dzięki temu KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg nie musiał nabijać kilometrów przed finałem Ligi Mistrzyń i może w spokoju rozegrać dwa ligowe pojedynki przed środowym rewanżem.

Grodziszczanki nie były w stanie wywalczyć nawet seta w starciu z 30-krotnym mistrzem Polski, ale to nie dziwi, jeśli w składzie znalazły się Han Ying, Elizabeta Samara i Natalia Bajor. – Przygotowujemy wszystkie warianty, cała drużyna jest w gotowości. Zostały przed nami najważniejsze mecze tego sezonu i chcemy być na nie gotowi z każdej strony – mówi trener Zbigniew Nęcek.

Jutro o godz. 16. tarnobrzeżanki czeka kolejny, ostatni mecz drugiej rundy Ekstraklasy. Rywalkami będzie zespół MUKS Spalona Mleczarnia z Nadarzyna w składzie z aktualną brązową medalistką indywidualnych mistrzostw Polski, więc teoretycznie goście powinni stawić większy opór niż sąsiedzi zza miedzy.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi