OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Dwie tarnobrzeżanki w Grand Prix

Od soboty do niedzieli w Nowym Dworze Mazowieckim potrwa I Grand Prix seniorek. Wystartują tam dwie zawodniczki KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg – Agata Zakrzewska oraz Julia Ślązak.

Podopieczne Zbigniewa Nęcka będą w turnieju rozstawione odpowiednio z czwórką i piątką. Taki ranking daje nadzieję na dobry wynik, zwłaszcza, że do zawodów nie zgłosiło się kilka wyżej rozstawionych rywalek, jak choćby mistrzyni Polski Natalia Bajor z Wrocławia czy klubowa koleżanka Julii i Agaty – Kinga Stefańska.

– Dałem dziewczynom wybór co do startu w zawodach. Jest zwariowany czas, nie można nikogo zmuszać do grania. Także nie można dać pewności bezpieczeństwa w takim turnieju, ale obie młode zawodniczki zdecydowały się na występ. Nie dziwię się, bo możliwości grania od marca tego roku było bardzo mało – mówi Zbigniew Nęcek, trener KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg.

Faworytkami w Nowym Dworze Mazowieckim będą Katarzyna Węgrzyn i Paulina Krzysiek, aktualna wicemistrzyni Polski. Tarnobrzeżanki mogą pokusić się jednak o niespodzianki, zwłaszcza, że Agata Zakrzewska już raz w ubiegłym sezonie wygrała taki turniej. Początek zawodów grupowych jutro o godz. 9.00.

Wyniki i transmisja na żywo na stronach PZTS.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi