OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Dzisiaj rozpoczynają się IMP w Płocku

Jestem bardzo ciekawy, jak organizacyjnie będą wyglądały te mistrzostwa w Płocku i życzę moim zawodniczkom, aby wyjechały stąd usatysfakcjonowane – mówi Zbigniew Nęcek.

W Płocku barw KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg będą broniły trzy zawodniczki: Natalia bajor – srebrna medalistka ubiegłorocznych mistrzostw Polski, Agata Zakrzewska oraz Aleksandra Michalak, która w 2022 roku w Częstochowie stanęła na najniższym stopniu podium w grze podwójnej z Anną Kubiak z Zielonej Góry.

W tym roku Natalia Bajor wystąpi w grze mieszanej z Markiem Badowski i będą niewątpliwie kandydatami do medalu. Podobnie zresztą w singlu, gdzie jest rozlosowana z numerem jeden dzięki światowemu rankingowi. – Chciałabym zagrać dobry turniej, na wysokim poziomie – mówi nasza najlepsza polska zawodniczka. Młodsze reprezentantki  KTS-u największe szanse na krążki mają w grach podwójnych. Zakrzewska wystąpi w duecie z Martyną Lis z Bogorii Grodzisk i po złocie młodzieżowych mistrzostw Polski są również wymieniane w gronie chętnych do seniorskiego tytułu. Z kolei Michalak zdecydowała się na wymianę partnerki i w spróbuje szczęścia z Magdaleną Sikorską.

Transmisje na żywo z Orlen Arena w Płocku

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi