OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

KTS pozostaje pod skrzydłami Enei

Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy KTS-em Enea Siarkopol oraz Enea Elektrowania Połaniec mistrzynie Polski nadal będą wystepowały ze wsparciem Grupy Enea. Enea Elektrownia Połaniec pozstanie sponsorem tytularnym klubu w 2022 roku. To już piąty rok owocnej współpracy.

20 grudnia, podczas konferencji prasowej na Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu, podpisano umowę sponsorską na kolejny rok.

Cieszymy się, że wspierany przez Eneę klub tenisa stołowego odnosi sukcesy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rozwój klubu i jego zawodniczek, w połączeniu z profesjonalnym programem szkoleniowym młodych talentów jest dla Enei, firmy odpowiedzialnej społecznie, bardzo ważny. Liczymy na kolejne sukcesy naszych mistrzyń – powiedział Paweł Szczeszek, prezes Enei.

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg otrzymał wsparcie ze strony sponsora strategicznego rówież w bardzo trudnym poprzednim sezonie, gdy mecze były rozgrywane bez publiczności. To dowód dużego zaufania ze strony Enei.

Jesteśmy dumni ze współpracy z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg. Na bieżąco śledzimy poczynania tenisistek, które w swojej grze zawsze sięgają po najwyższe – mistrzowskie tytuły. Ogromnie cieszy nas fakt, że swoją pasją do tenisa dzielą się także z innymi. Niech ta pozytywna energia, która bije od Was na każdym kroku towarzyszy Wam także w kolejnym sezonie – powiedział Bogusław Rybacki, prezes Enei Połaniec.

Za wsparcie Enei dziękował trener KTS-u Zbigniew Nęcek.

Bardzo cieszę się, że przez kolejny rok Enea Elektrownia Połaniec będzie wspierać nasz klub. Dziękujemy za zaufanie i za tę wieloletnią już współpracę, bo dzięki niej możemy realizować kolejne projekty sportowe i marketingowe, a także kontynuować walkę o najwyższe trofea w Europie i w Polsce. W najbliższym czasie chcemy wystartować w najbardziej prestiżowych rozgrywkach europejskiej Ligi Mistrzyń. Z kolei w rozgrywkach krajowych będziemy walczyć o kolejny 31. tytuł Drużynowego Mistrza Polski. W planach mamy również wiele projektów skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych sympatyków naszego klubu. Dlatego cieszymy się, że we wszystkich tych działaniach będziemy mogli liczyć na wsparcie naszego energetycznego sponsora – mówił Zbigniew Nęcek.

 

Tarnobrzeski klub w tym sezonie z kompletem zwycięstw wygrał pierwszą rundę rozgrywek Ekstraklasy kobiet oraz bez porażki awanswoał z eliminacji grupowych Ligi Mistrzyń. Dodatkowo we wrześniu, pod patronatem KTS Enea Siarkopol, rozpoczęła w Tarnobrzegu działalność klasa sportowa tenisa stołowego.

W konferencji prasowej udział wzięli także: sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Anna Krupka, poseł na sejm RP Krzysztof Sobolewski, prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek oraz członkowie zarządu Enei Elektrowni Połaniec Agnieszka Wojdan i Janusz Paruzel.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi