LM: Wygrać z Etival

Będziemy walczyli o wygranie meczu, a nie tylko o zapewnienie sobie pierwszej lokaty – zapewnia trener KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg.

Tarnobrzeżanki idą przez fazę grupową jak burza: trzy mecze, trzy zwycięstwa, bilans setów 9:0. – Już wygranie jednego seta gwarantuje naszej drużynie awans do ćwierćfinału z pierwszego miejsca w grupie. To ma kolosalne znaczenie przy losowaniu pucharowej drabinki – mówi szkoleniowiec KTS-u Enea Siarkopol.

Komfort, jaki dały wyniki poprzednich spotkań nie sprawił, że mecz we Francji zostanie potraktowany ulgowo. Tarnobrzeski zespół jedzie do Francji w najsilniejszym składzie i nie zamierza kalkulować. – Chcemy zakończyć ten etap z maksymalną liczbą zwycięstw a mniej wiecej w połowie grudnia poznamy rywali w ćwierćfinale – dodaje Zbigniew Nęcek.