OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Mistrz Polski na początek

Zawodniczki KTS Enea Siarkopol mają przed sobą nie lada wyzwanie. W ciągu pięciu dni czeka je aż pięć ligowych spotkań, ale aby nie było mało tenisa stołowego na zakończenie tygodnia odbędą sie w Tarnobrzegu mistrzostwa Polski Dziennikarzy.

Kibice Enei Siarkopol mogą mieć w inauguracyjnym meczu Ekstraklasy w niedzielę spore deja vu. Tarnobrzeżanki kończyły sezon we własnej hali pojedynkiem właśnie z AZS UE Wrocław, a już w pierwszym spotkaniu nowego sezonu ten sam klub pojawi się ponownie w hali MOSiR. Tym razem bez swojej kluczowej zawodniczki Natalii Bajor, bowiem ta, choć obecna będzie w meczu, to jednak zadebiutuje w barwach Enei Siarkopol.

Mistrzynie Polski z Wrocławia nie mają nikogo na miejsce Bajor o podobnym poziomie sportowym w tegorocznych rozgrywkach, ale bliźniaczki Węgrzyn będą i tak bardzo wymagającymi rywalkami, dlatego podopieczne Zbigniewa Nęcka muszą wejść w nowy sezon na pełnych obrotach. Początek spotkania o godz. 16.

W poniedziałek kolejny mecz na szczycie. O godz. 10.30 KTS zmierzy się z medalistą ubiegłorocznych rozgrywek AZS Częstochowa, który ponownie spróbuje wywieźć z Tarnobrzega punkty. Czy Roksanie Załomskiej i Tatianie Bilenko powiedzie się ponownie ta sztuka?

We wtorek i środę spotkania o godz. 16. z Gotykiem Toruń oraz Jastrzębskim Klubem Tenisa Stołowego, a w czwartek o 17. maraton zakończy pojedynek z Bogorią Grodzisk Mazowiecki, w barwach której znalazła się Aleksandra Michalak, w ubiełym roku broniąca w drużynie barw Tarnobrzega.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi