OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Pokaz mocy Natalii

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg tym razem pokonał Broker Maximus Toruń 3:0 i tylko w jednym pojedynku mógł oddać zwycięstwo przyjezdnym.

Torunianki, które przed tym meczem miały jeszcze iluzoryczne szanse na utrzymanie w ekstraklasie wyjechały z Tarnobrzega z zerowym dorobkiem punktowym. Elizabeta Samara w mgnieniu oka odesłała na ławkę młodziutką Kingę Mikulską, a Natalia Bajor miała się zmierzyć z Martyną Lis, która podczas niedawnych indywidualnych mistrzostw Polski pokazała z tarnobrzeżanką wyjątkowo wysoki poziom i minimalnie jej uległa. Torunianka, która ma zazwyczaj ogromne ambicje, w Tarnobrzegu odebrała jednak wyjątkowo srogą lekcję od liderki polskiej reprezentacji. W trzech setach uzbierała zaledwie jedenaście oczek!

Najbardziej wyrównany pojedynek stoczyły Wiktoria Wróbel i Kinga Stefańska, która swoje pierwsze medale w seniorskich mistrzostwach Polski zdobywała w grze podwójnej z mamą swojej rywalki. Sentymentów przy stole nie było i Stefańska wykorzystała zachowawczą grę rywalki wygrywając 3:1.

WYNIKI

Elizabeta Samara – Mikulska Kinga 3:0  (4, 2, 3),
Natalia Bajor – Martyna Lis (5, 1, 6),
Kinga Stefańska – Wiktoria Wróbel (5, -5, 8, 11).

 

 

Komentarze Facebook

Przejdź do paska narzędzi