OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Startuje TOP 16

Dzisiaj o godz. 11:30 rozpoczyna się TOP 16 kobiet w Gdańsku. Wystąpi tam czołówka polskich zawodniczek a wśród nich Agata Zakrzewska z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg.

Na udział w turnieju zdecydowały się między innymi Natalia Partyka, Natalia Bajor i Katarzyna Grzybowska, które dostały limit od trenera reprezentacji Zbigniewa Nęcka. Z  miejsc niewykorzystanych przez kluby ekstraklasy skorzystały także między innymi Anna Węgrzyn oraz Anna Brzyska, więc zapowiada się zacięta rywalizacja.

Agata Zakrzewska znalazła się w pierwszej grupie wraz ze wspomnianą Partyką, z którą rozpocznie zmagania w TOP 16, a także z Magdaleną Sikorską z SKTS Sochaczew oraz Anną Kubiak z JKTS Jastrzębie. Do ćwierćfinału awansują po dwie zawodniczki z każdej z czterech grup. Rozgrywki potrwają do niedzieli.

– Jestem bardzo ciekawy dyspozycji najlepszych zawodniczek oraz ich rywalizacji z pukającą do drzwi kadry seniorek młodzieżą – mówi Zbigniew Nęcek. – Nie mamy możliwości regularnych startów, dlatego cieszę się, że dojdzie do tych kilku dodatkowych meczów i poziom turnieju będzie stał na wysokim poziomie – kończy szkoleniowiec.

Turniej można śledzić na stronie Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Partnerem Głównym jest Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi