OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Trudne mecze na początku roku

KTS Enea Siarkopol wraca do rozgrywek ekstraklasy po miesięcznej przerwie. Zespół Zbigniewa Nęcka czekają na początku Nowego Roku trzy, bardzo wymagające pojedynki.

Dzisiaj tarnobrzeżanki skonfrontują się z wiceliderem w Sochaczewie o godz. 16, a w niedzielę we Wrocławiu czeka je mecz z mistrzem Polski. Początek spotkania o godz. 17. Cała ekipa następnie wraca do Tarnobrzega na konferencję prasową, ale już 10 stycznia w Częstochowie niebiesko-żółta drużyna o godz. 18. skrzyżuje rakietki z brązowym medalistą ubiegłorocznych rozgrywek. Na zakończenie maratonu 11 stycznia potyczka z JKTS Jastrzębie, także o godz. 18.

Jaki będzie to rok dla tenisistek z Tarnobrzega? Nie ulega wątpliwości, że priorytetem są rozgrywki Ligi Mistrzyń, w których KTS Enea Siarkopol broni tytułu. Niemniej jednak i w Ekstraklasie tarnobrzeżanki mają o co walczyć. Czy tak przeładowany kalendarz WTT i bezwględne reguły rankingu światowego będą mocno kolidowały z planami i celami drużyny,  w której występują, poza jedną, tylko zawodniczki reprezentacji narodowych dla których jest to rok przedolimpijski?  – Jest to ogromna gimnastyka logistyczna dla klubu, ale wszystkie dziewczyny nie tylko myślą o swoich indywidualnych startach, ale również o tym, aby KTS wygrywał. Niewątpliwie dla każdego z nas będzie 2023 rok dużym wyzwaniem – mówi Zbigniew Nęcek.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi