OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Mali Mikołaje z medalami

Turniej Mikołajkowy z Siarkopolem zorganizowany przez KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg był przemiłym wydarzeniem dla najmłodszych. W Mistrzowskim Centrum Tenisa Stołowego nie zabrakło poważnej rywalizacji, pełnego skupienia, prawdziwych medali, ale przede wszystkim dobrej zabawy.
Do zawodów zgłosiło się ponad 40 młodych pingpongistów. Turniej Mikołajkowy z Siarkopolem przeniósł się aż do dwóch hal i przebiegał pod czujnym okiem pięciu instruktorów. Adeptom białej piłeczki uważnie przyglądał się również Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek oraz rodzice, którzy zapewnili pociechom różne przekąski i pomagali sędziować.
– Uważam, że to bardzo udana impreza, co potwierdzają reakcje i dzieci, i rodziców. Kolejna w ramach długofalowego projektu: „Tenis stołowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Tarnobrzega i okolic”. Bez pomocy prezesa Zakładów Chemicznych Siarkopol, pana Wojciecha Brzezowskiego nie udałoby się tego wszystkiego tak zorganizować. Myślimy ciągle o najmłodszych, chcemy ich rozkochać w tenisie stołowym i powoli nam to się udaje – mówi trener Zbigniew Nęcek. I dodaje: nie ma lepszej nagrody dla organizatora takiej imprezy niż uśmiech dziecka.
Medaliści Turnieju Mikołajkowego z Siarkopolem:
DZIEWCZYNKI:

1. Amelia Kramek
2. Sara Łyczakowski
3. Wiktoria Poręba
4. Patrycja Czech
CHŁOPCY MŁODSI

1. Aleksander Łukasik
2. Igor Mrzygłód
3. Jakub Hamryluk
4. Michał Babica
CHŁOPCY STARSI

1. Kamil Kos
2. Adrian Janowski
3. Artur Czech
4. Dawid Myszka
Sponsorzy Turnieju Mikołajkowego z Siarkopolem:
Zakłady Chemiczne Siarkopol,
Podkarpacki Urząd Marszałkowski,
Stowarzyszenie Aktywne Podkarpacie,
ALSEN,
Zawody zorganizowane przy wsparciu Urzędu Miasta Tarnobrzeg i Prezydenta Miasta, MOSiR Tarnobrzeg (pomoc przy organizacji i dyplomy).
FOTOREPORTAŻ Z IMPREZY

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi