OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Wielki finał w Strefie Kibica

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg już 30 marca stanie przed szansą na wywalczenie swojego trzeciego trofeum w Lidze Mistrzyń. Pierwszy mecz na wyjeździe we Francji o godz. 19.30.

– Jesteśmy drużyną zrzeszającą  profesjonalne zawodniczki, dla których tenis stołowy to pasja. Dla każdej z nich triumf w Lidze Mistrzyń to duże i motywujące wyzwanie. Poza tym to dobre dziewczyny i łączy nas jeden cel. Nie ukrywam, że jesteśmy faworytem, jednak Metz TT to bardzo waleczny zespół. W ćwierćfinale i półfinale przegrywał pierwsze spotkania, a jednak zdołał awansować aż do finału, dlatego nie można lekceważyć tego czynnika – mówi Zbigniew Nęcek.

Trio Adina Diaconu (Rumunia), Maria Tailakowa (Rosja) i Pauline Chasseline (Francja) w tegorocznych rozgrywkach wyrzuciło za burtę zarówno utytułowany Berlin Eastside, jak i austriackiego bogacza Linz AG Froschberg. W starciu z kolejnym wielkim rywalem ponownie nie mają nic do stracenia a z desperatami każdemu gra się niezwykle trudno, ale czy to wystarczy aby sięgnąć po trofeum w Lidze Mistrzyń?

Tradycyjnie w Tarnobrzegu będzie zorganizowana Strefa Kibica w hotelu Stary Browar. Otwarcie jej nastąpi o godz. 19.15. Zapraszamy. Mecz można również oglądać online.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi