OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Z wizytą u Prezydenta

Dzień po zdobyciu mistrzostwa Polski Dariusz Bożek, prezydent Tarnobrzega zaprosił ekipę KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg do Ratusza.

– Tak znakomity wynik klubu jest odzwierciedleniem ciężkiej pracy zawodniczek, olbrzymiego zaangażowania trenera, całej klubowej kadry. Doceniając trud zdobytego mistrzostwa oraz wkład KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w promocję Gminy Tarnobrzeg łączę wyrazy szacunku i uznania życząc dalszych sukcesów – mówił prezydent Bożek.

Zawodniczki, trener, lekarz oraz kierownik drużyny podczas tego kameralnego spotkania podzielili się z prezydentem bardziej kuluarowymi informacjami o przygotowaniach do ostatnich meczów, całym sezonie i planach związanych z Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Prezydent Bożek nie omieszkał poświęcić chwili, aby omówić rosnące zainteresowanie dyscypliną wśród dzieci i młodzieży. Z kolei Zbigniew Nęcek komplementował zmiany zachodzące w mieście i zwrócił uwagę na bardzo sympatyczne relację władz miasta z klubem. – Zdaję sobie sprawę ile zadań spoczywa na samorządzie, tym bardziej doceniam każdy gest skierowany w naszą stronę – dodał na zakończenie menedżer i szkoleniowiec KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg.

Przeczytaj także

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi