OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

29. złoty medal zagościł w Tarnobrzegu

Podczas konferencji prasowej, w obecności prezydenta miasta Tarnobrzega Dariusza Bożka oraz Lecha Żaka – prezesa Enea Połaniec S.A. i Dariusza Piwońskiego – dyrektora Zarządzania Majątkiem Enea Połaniec S.A., Wojciecha Brzezowskiego – prezesa Zakładów Chemicznych Siarkopol, Ewy Draus – wicemarszałek województwa Podkarpackiego oraz Michała Zająca – asystenta europosła Tomasza Poręby, Dariusz Szumacher, prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego wręczył zawodniczkom, trenerom oraz działaczom KTS Enea Siarka Tarnobrzeg medale za zdobycie mistrzostwa Polski w sezonie 2019/2020.

– Jesteśmy przyzwyczajeni do innego rodzaju świętowania, ale bardzo doceniamy to, że do Tarnobrzega przyjechał prezes PZTS i w tylu gości. Nie mógł być z nami pan Tomasz Poręba, który jednak bardzo chciał oraz marszałek województwa Władysław Ortyl. Na razie świętowaliśmy bardzo kameralnie, ale spotkanie z kibicami zostało odłożone. Na pewno z niego nie zrezygnujemy – mówi trener Zbigniew Nęcek.

Z okazji przyjazdu prezesa PZTS do stolicy żeńskiego tenisa stołowego zostało zorganizowane również jego spotkanie z prezydentem miasta Tarnobrzega, który zabrał Dariusza Szumachera nad Jezioro Tarnobrzeskie, aby porozmawiać o planach budowy ośrodka szkoleniowego dla młodych adeptek dyscypliny.

fot. Grzegorz Lipiec

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi