Piorunujący początek w Lidze Mistrzyń
KTS Enea Siarka Tarnobrzeg rozgromiła 3:0 Metz TT w pierwszym spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Zdobywczynie tytułu oddały rywalkom tylko jednego seta. Tarnobrzeżanki wyjątkowo rozgrywały spotkanie w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ale choć przyszło im grać w bardziej kameralnych warunkach, to i tak czuły się jak na własnym parkiecie. O dziwo, najbardziej zestresowana…
