OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Enea dla najlepszych

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg oraz Enea kontynuują współpracę w 2019 roku. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Tarnobrzegu prezes Enei Połaniec Lech Żak oraz Zbigniew Nęcek, prezes i trener klubu, w obecności mecenasa sportu europosła Tomasza Poręby, podpisali dokument o dalszej wzajemnej kooperacji.

Wspieramy tylko najlepszych

– podkreślił Lech Żak. – Wychodząc naprzeciw konsumentom rynku energii, w tym roku dodatkowo ograniczamy koszty promocji i sponsoringu. Analizujemy zaplanowane projekty, z których wybieramy tylko najlepsze. Dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z najlepszym w Polsce klubem tenisa stołowego, z KTS-em Enea Siarka Tarnobrzeg – dodał prezes Enea Połaniec.

na konferencji był obecny także Tomasz Poręba, poseł do Parlamentu Europejskiego. – Współpraca KTS-u i Enei to wspaniała wiadomość. Ostatni rok był rokiem wzorowej współpracy, co przełożyło się na sukces w postaci mistrzostwa Polski i półfinału Europejskiej Ligi Mistrzyń. Jestem pewien, że w kolejnym roku będzie podobnie. To bardzo ważne, że dzięki współpracy z tak dużym partnerem klub może uczyć się korzystać z dobrych praktyk w zarządzaniu. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki tej współpracy rośniej popularność tej dyscypliny, a młodzi adepci tenisa stołowego mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności – podkreślił Tomasz Poręba.

Prezes i trener klubu Zbigniew Nęcek zapewniał, że ze strony klubu wszyscy dołożą starań, aby jak najlepiej reprezentować tak zacną firmę jak Enea, a pierwszy krok został już zrobiony w Lizbonie, gdzie w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń tarnobrzeska drużyna pokonała Sporting 3:1. Postaramy się wypracować jeszcze wyższy ekwiwalent a przede wszystkim godnie promować Enea, tę dyscyplinę, Tarnobrzeg, Podkarpacie na polskiej i europejskiej arenie. – Myślimy o tym, aby w Tarnobrzegu zaczęły się odbywać mecze międzypaństwowe i inne inicjatywy promujące tenis stołowy. Już niedługo Dariusz Szumacher, prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, przyjedzie z wizytą do prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka, aby porozmawiać o współpracy.Mamy wiele pomysłów, które wspólnie z Eneą możemy próbować realizować – podsumował Zbigniew Nęcek.

 

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi