OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Enea Siarkopol przed drugą serią

Od piątku do niedzieli potrwa dla KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg druga seria spotkań pierwszej rundy ekstraklasy. Tym razem będą to pojedynki z drużynami z drugiej połowy tabeli.

Enea Siarkopol Tarnobrzeg rozpocznie od dwóch wyjazdowych spotkań na północy Polski. Tarnobrzeżanki czeka w piątek o godz. 18. w Lidzbarku Warmińskim pojedynek z Polmlekiem. Można się jednak spodziewać, że rywale z Warmii wystąpią w znacznie osłabionym składzie, czyli bez Chinki Ma Wenting. Teoretycznie więc będzie to dobra rozgrzewka przed znacznie trudniejszym meczem dzień później. W sobotę bowiem w Łomży o godz. 12. podopieczne Zbigniewa Nęcka muszą stawić czoła dwóm młodym mamom – Zhao Xia oraz Marcie Smętek, które są wielkim wzmocnieniem drużyny KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK.

Na zakończenie tarnobrzeżanki zaprezentują się własnej publiczności a rywalem będzie kolejny z beniaminków – KS Gotyk Toruń. – Bez względu na to czy jesteśmy faworytem czy nie, to chcemy wykorzystać mecze w Ekstraklasie dla zawodniczek, które potencjalnie wystąpią w Lidze Mistrzyń, aby miały jak najwięcej gry. W obecnych czasach każdy start jest bezcenny. Jesteśmy gotowi grać szerokim składem, żeby być przygotowanym na wszelkie warianty związane z COVID-19 – mówi Zbigniew Nęcek trener Enea Siarkopol Tarnobrzeg .

Transmisja niedzielnego spotkania na iTV Wisła o godz. 16.

Komentarze Facebook

Przejdź do paska narzędzi