OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Najpierw prezentacja w hotelu EVVA, potem do pracy

Dwie doby pozostały do inauguracji Ligi Mistrzyń. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg po raz pierwszy wystąpi w roli zdobywcy trofeum, ale nie jako faworyt. Świadczy o tym chociażby rozstawienie – klub z Tarnobrzega został rozlosowany dopiero z trzecim numerem. Rywalem będzie francuski Metz TT, z dwiema aktualnymi mistrzyniami Europy w drużynie – Danielą Dodean oraz Adiną Diaconu.

Przed pierwszymi w tym sezonie ligowymi emocjami tarnobrzeżanki czeka w czwartek jeszcze krótki powrót do przeszłości, czyli spotkanie z sympatykami i mediami z okazji zwycięstwa w Lidze Mistrzyń połączone z prezentacją nowej zawodniczki. – Ze względu na łączenie obowiązków klubowych i reprezentacyjnych, a później krótkich wakacji, nie mieliśmy okazji świętowania tytułu w naszym mateczniku. Będzie to bardziej symboliczne spotkanie niż feta, ale jesteśmy to winni naszym kibicom i bardzo się na to cieszymy – mówi trener Zbigniew Nęcek.

Początek spotkania, którego organizatorem jest Zespół Szkół Społecznych im. Hetmana Jana Tarnowskiego, w hotelu EVVA o godz. 18. O tej samej godzinie, ale w piątek tarnobrzeżanki podejmą francuski zespół. Tym razem jednak miejscem potyczki będzie hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 przy ul. Kopernika 49 w Tarnobrzegu.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi