OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Strefa kibica po raz pierwszy

Pierwszy raz w historii klubu zdarzy się, że powstanie oficjalna strefa kibica w czasie meczów Ligi Mistrzyń. 3 i 4 listopada w restauracji hotelu Stary Browar przy ulicy Jachowicza 12 kibice będą mogli wspólnie obejrzeć mecze tarnobrzeżanek, które po roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa przystąpią do rozgrywek. Po raz pierwszy w europejskich rozgrywkach zagrają dla Tarnobrzega także Yang Xiaoxin, reprezentująca Monako oraz znana już z Ekstrklasy Fu Yu; obie dotąd wystepowały zawsze przeciwko zwycięzcy z 2019 roku KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg.

W eliminacjach grupy „D” gospodarzem miniturnieju będzie Linz AG Froschberg, zarazem najgroźniejszy rywal drużyny Zbigniewa Nęcka. Tarnobrzeskie tenisistki pojadą do Austrii na szczęście w najmocniejszym składzie z możliwych, bowiem do ekipy dołączy także Han Ying, która jednak w tym sezonie przystopowała z występami w kadrze Niemiec, nie pojechała nawet na drużynowe mistrzostwa Europy, więc jej forma meczowa będzie dla wszystkich tajemnicą. Zagadką nie jest natomiast dyspozycja Fu Yu i Yang Xiaoxin, które od dawna prezentują bardzo stabilną, wysoką formę. Celem zespołu z Podkarpacia jest awans do kolejnej, pucharowej, rundy.

Terminarz

  • 03 listopada godz. 20.15     KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg – LINZ AG FROSCHBERG (Austria)
  • 04 listopada godz. 16.30     KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg – SAINT-DENIS US93 TENNIS DE TABLE (Francja)

 

Partnerem tego wydarzenia jest Podkarpackie i TVP Sport. W strefie kibica będzie można oglądnąć dwa z trzech spotkań KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg. Każdy z kibiców dostanie w ramach poczęstunku gratisowo  jeden napój

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi