OFICJALNA STRONA
KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG

Losowanie LM – najpierw na wyjeździe

Losowanie par ćwierćfinałowych znane było już od tygodnia, jednak dopiero teraz ustalone zostały dokładne daty spotkań. Pierwszy mecz z francuskim Saint Quentinos odbędzie się na wyjeździe.
KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, chociaż jest niżej rozstawiony od rywala z Francji w tegorocznych rozgrywkach, to wygrał swoją grupę eliminacyjną, a Saint Quentinois przegrał w nich z innym zespołem ze swojego kraju – Etival Clairefontaine i zajął drugą pozycję. – W przeszłości graliśmy z Saint Quentinois, ale to nie ma znaczenia. Są tam dwie groźne zawodniczki: Polina Mikhailova oraz Daniela Monteiro-Dodean. Skład uzupełnia Reprezentująca Luksemburg Sarah de Nutte, która potrafi przysporzyć wielu kłopotów naprawdę dobrym tenisistkom, więc dla nas nie będzie to łatwy pojedynek. Cieszę się natomiast, że tenis stołowy na śiatowym poziomie wraca do Tarnobrzega i  nasi kibice będą mogli nas znowu oglądać na żywo – mówi Zbigniew Nęcek, trener i menedżer KTS Enea Siarkopol.
Pierwszy mecz odbędzie się 12 stycznie o godz. 19.30 we Francji, natomiast rewanżowe spotkanie w Tarnobrzegu w niedzielę 23 stycznia o godz. 11 i będzie transmitowane przez TVP Sport.

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi